Lajme

 • Ora Post: shkurt-25-2020

  Në fillim të 2020, ne jemi duke shkuar nëpër një luftë. Çdo ditë, një shumë e lajmeve rreth pneumonia ri koronavirusi prek zemrat e të gjithë popullit kinez, zgjerimi i pushimeve Festivalin e Pranverës, shtyrja e punës dhe shkollës, pezullimin e transportit publik, dhe mbyllja e e ...Lexo më shumë »

 • Një tjetër Tabela Plasma Cutter Dorëzuar nga SA Magazina
  Ora Post: Sep-21-2019

  This week, another desktop plasma cutter was delivered from the warehouse.     This table type plasma cutting machine is a special plasma cutting machine for sheet metal. It can be used to cut metal sheet of stainless steel, carbon steel, aluminum, and other non-ferrous metals. The sp...Lexo më shumë »

 • Urë Machine për Tanzania Customer gatshëm për të dhënë
  Ora Post: Sep-16-2019

  Makinë urë urdhëruar nga konsumatori Tanzanisë ka qenë i porositur dhe të gatshëm për shpërndarjen. Fotografitë janë si më poshtë: (pamja e bardhë Customer-specifikuar) The vinç-urë CNC plazma dhe flaka prerja makinë është projektuar posaçërisht për pjatë metalike prerja, ajo është e karakterizuar nga lartë ...Lexo më shumë »

 • Një tjetër 1530 Tabela Plasma Cutting Machine dërguar Klientit
  Ora Post: Aug-16-2019

  Today, One set of 1530 table plasma cutting machine for metal sheet is delivered from the Johannesburg warehouse. The following photos are from the loading site.   The 1530 table plasma metal sheet cutting machine is one of the main inquiring products for local sheet metal processing. It i...Lexo më shumë »

 • Tabela Plasma Prerje Machine dërguar Klientit
  Ora Post: Aug-09-2019

  This week, a 1530 table plasma cutter was sent to a local customer’s factory in South Africa. Thanks to professional communication and convenient inspection conditions, the customer order process was very fast. After preliminary communication, the customer visited the machine and confirme...Lexo më shumë »

 • KITE EXPO-Industrial Technology Ekspozita fillon sot
  Ora Post: Jul-24-2019

  Today the industrial Technology Exhibition begins.     This exhibition lasts for three days. Yomi South African team brought the welding machines, portable plasma cutting machines, air compressors, electric drills and other power tools to the show. Our booth number is Hall 5 – S...Lexo më shumë »

 • Saldator Dealers Vizitoni Yomi Saldim Fabrika Machine
  Ora Post: Jul-13-2019

  Javën e kaluar, tregtarët saldator erdhi në fabrikën tonë për të inspektuar makinën. Konsumatori ka ndërmend për të blerë Welders MIG dhe welders pashë, dhe është në kërkim të një furnizues të qëndrueshme. Ata mësuan për linjën e prodhimit saldator dhe diskutuar në detaje detajet teknike dhe konfigurimi i disa w ...Lexo më shumë »

 • Saldim & Prerje ngjarje Essen Ekspozita do të mbahet më 25 qershor
  Ora Post: Jun-13-2019

  Më 25 qershor - 28 qershor, Ekspozita Essen do të mbahet në Shanghai Qendrën New International Expo. numri ynë kabinë është E3514. Mirë se vini të na vizitoni. Si një nga ekspozitat më të famshme në saldim dhe prerje industrinë, Essen ekspozitë është një mundësi e mirë për saldim dhe prerje coll ...Lexo më shumë »

 • Portable Plasma makinë Prerje të gatshëm për të anijes
  Ora Post: Jun-06-2019

  Indian customer’s Portable CNC plasma cutting machine is ready to ship.   This machine is suitable for cutting any complex plane graphics, support for flame and plasma cutting. It’s a substitute for manual torch, semi-automatic cutting machine and profiling cutting machine as an upgraded pr...Lexo më shumë »

WhatsApp Online Chat!